Menu

Producent Mebli

Producent mebli

Firma Mebel-Sokół powstała w 1992 roku w Radomsku, jako zakład rzemieślniczy zatrudniający jednego pracownika. Od tego czasu nieustannie poszerzamy asortyment oraz obszar działania naszej firmy. Początkowo zakład produkował wyłącznie meble skrzyniowe. Jednak szybko zmieniające się trendy wnętrzarskie i potrzeby klientów znacząco wpłynęły na naszą działalność i wymogły elastyczną odpowiedź na zjawiska rynkowe. Rozpoczęliśmy więc produkcję stołów, krzeseł, komód i kolekcji meblowych. Zmiany te wiązały się również z przeniesieniem części fabryki do nowego zakładu. Obecnie dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który jest systematycznie wzbogacany o nowe urządzenia. Ma to bezpośredni wpływ na jakość produkowanych przez nas mebli.
Nieustanie poszukujemy nowych inspiracji. Staramy się, by nasze meble były niepowtarzalne. Uczestniczyliśmy wielokrotnie w Międzynarodowych Targach Meblowych w Poznaniu i Ostródzie. Dzięki temu mamy aktualną widzę o panujących trendach, a nasza oferta dociera do odbiorców z całego świata.
Wartym odnotowania jest fakt, iż jesteśmy właścicielami patentu na produkcję mebli Brighton, nieistniejącej już Piotrkowskiej Fabryki Mebli. W ofercie dostępne są też inne kolekcje mebli, które ze względu ma różnorodne elementy, wybarwianie i style z powodzeniem można dopasować do najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy również meble na wymiar. Dążymy do kompleksowej obsługi klienta, dlatego posiadamy własne zaplecze transportowe, dzięki czemu zamówienia i dostawy realizujemy w jak najkrótszym czasie. Naszym marzeniem jest znalezienie się wśród liderów branży meblarskiej. Jednocześnie zależy nam na uznaniu i zadowoleniu Klientów. Udział w pracach związanych z wyposażeniem miejsc, w których przebywanie jest czystą przyjemnością, a co za tym idzie, satysfakcja Klienta, to dla nas największa przyjemności i nagroda.